Tanıtım Yazısı Satın Al

Tanıtım yazısı satın almak, blog tanıtımı yapmak için uygun, otoriter ve size hit dönüşü sağlayabilecek bir web sitesi arayışında olduğunuzu biliyorum. Bu içerikte tanıtım yazısı alan site örneklerini bulabilecek ve kendinize en uygun tanıtımı yapabilecek düzeyde bilgi edinebileceksiniz.

Tanıtım Yazısı Alabileceğiniz Siteler

Burada size tanıtım yazısı alan siteler hakkında bir liste yayınlayacağım bu sitelerden kendi konunuz için en uygun olan için irtibat kurabilirsiniz. Aşağıdaki sitelerde tanıtım yapmak için irtibat kurmak için bize “Buradan” mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Öncelikle bilinmesi gereken şey tanıtım yazısı nedir ve nasıl olmalıdır. Bu konu hakkında bilgi edinmek için “Tanıtım yazısı nedir, nasıl yazılır?” başlıklı içeriğime göz atabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Satın Almak Neden Gerekli?

Dofollow link çıkışı ağırlıklı olarak tercih edilmektedir fakat nofollow ve dofollow dengesini sağlamak önemli bir unsurdur. Son dönemde arama motorları alınan nofollow tanıtım yazılarına olumlu tepkiler vermektedir. Tanıtım yazılarını ilgili kategorilerde girdirmeye gayret edin. Site sahibi extra ücret istese bile manşeti tercih edin.

Alınacak bir tanıtım yazısı eğer size hit yada müşteri olarak geri dönüş sağlıyorsa bu, doğru bir hamle yaptığınız anlamına gelir. Tanıtım yazıları doğru yerlerden alınır ve doğru kullanılır ise web sitenizde yükseliş kaçınılmaz olur. Ancak eğer önünüze gelen her siteden tanıtım yazısı almak gibi bir hataya düşerseniz bunun geri dönüşü hezimet olabilir.

Amacınız hiçbir zaman sadece backlink olsun mantığı olmamalıdır. Zira backlink konusunda doğru bilinen bir çok yanlış var, backlink almak yada vermek konusunda kapsamlı bilgi için “backlink nedir” başlıklı yazımı inceleyebilirisiniz.

Blog Tanıtım Yazısı: Blog tanıtımı yapmanın faydaları yüzünüzü güldürecek kadar çoktur lakin yukarıda da belirttiğim gibi doğru yerlerden tanıtım yazısı satın almalısınız. Herkesin aldığı yerden sizde tanıtım yazısı alabilirsiniz ve bu size fayda sağlamaz. Link çöplüğü olarak tabir ettiğimiz sitelerden uzak durmak blogunuz için yapabileceğiniz en önemli iyiliktir.

Tanıtım yazısı alırken nelere dikkat etmemiz gerekmektedir?

  • Tanıtım yazısı aldığınız sitenin güncel olmasına
  • Tanıtım yazısı alınan sitenin güncel SEO değerlerine
  • Tanıtım yazısı alınan sitenin kaliteli ve özgün içerik üretiyor olmasına
  • Tanıtım yazısı alınan sitenin alanında otoriter ve güçlü olmasına
  • Tanıtım Yazısı alınan sitenin web sitenizle benzer kategoride olunmasına
  • Haber siteleri tercih edilirken link çıkışı çok yapılmamış ve sadece link satmak için kurulmamış siteleri tercih etmek gerekmektedir.
  • Alınan tanıtım yazılarını anasayfada ve uygun kategoride yayınlatmanız size fayda sağlamaktadır.
  • Tanıtım yazılarını sosyal medya vb. sitelerde paylaşmanız o yazının okunması ve paylaşılmasını etkisini artıracaktır.

Tek bir sonuç gösteriliyor